Strużnica – oferta na lato 2018

Baza Obozowa Harcerska Polana w Strużnicy jest idealnym miejscem na obóz w górach, w czasie którego chcemy wypróbować swoje buty trekingowe. Położone z dala od cywilizacji leśne polany oferują spokój i ciszę dla wszystkich, którzy chcą przeżyć wyjątkową harcerską przygodę.

Oferujemy:

• zakwaterowanie w namiotach typu NS i wysoka 10,
  • w namiotach kanadyjki, materace, koce, półki,
  • pyszne 4 posiłki przygotowywane przez kucharkę przy Waszej pomocy,
  • dostęp do ciepłej wody 24h, jeśli nagrzejecie ją w parnikach,
  • opieka medyczna na bazie,
  • miejsca ogniskowe,
  • dostęp do prądu w czasie pracy agregatu, w koloni zuchowej możliwe oświetlenie niskonapięciowe,
  • dostęp do lasu,
  • dostęp do gór,
  • dostęp do strumieni górskich,
  • dostęp do miejsca w którym postawicie latryny.

Cena

Odpłatność za pobyt na bazie wynosi 36 zł za osobodzień. Komendant placówki jest zwolniony z odpłatności w 100%, wychowawcy (jeden na 16 uczestników) – 50%. Duże obozy zapraszamy do indywidualnych negocjacji.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych obozem w górach, na strużnickiej polanie do kontaktu z szefem bazy.

Skontaktuj się z szefem bazy

Dlaczego warto zorganizować obóz w górach w Strużnicy?

• baza to doskonałe miejsce na krótsze i dłuższe wędrówki po górach;
  • można zrobić przyrzeczenie, chrzest obozowy czy sznurowanie na najwyższym szczycie Rudaw Janowickich (tylko 1-1,5 godziny spokojnego marszu);
  • okoliczne skały nadają się do organizacji zajęć wspinaczkowych – ciekawe drogi o różnych stopniach trudności;
  • na bazie znaduje się zadbany sprzęt w ilości odpowiedniej dla ponad 200 osób;
  • pomocna obsługa chętnie wesprze was we wszelkich działaniach programowych.