Załoga bazy

ig

phm. Izabela Gołąb – Od tego roku jestem szefową Bazy Harcerska Polana w Strużnicy. To ja dbam o pełne brzuchy wszystkich uczestników i ich dobre humory. Z chęcią pomogę każdemu w realizacji wypadów w góry, a także pokażę ciekawe zakątki Karkonoszy. Baza dla mnie to takie małe dziecko, a moim bzikiem jest łazikowanie, którym potrafię zarazić nawet największego leniucha i plażowicza.

es

pwd. Eligiusz Szymczak – Swoją przygodę z ZHP zacząłem w 1967 r. W latach 1977-78 byłem zastępcą szczepowego w XVIII LO. Od 1983 r. byłem instruktorem szczepu w I LO. Na obozach w Strużnicy w latach 1976-94 pełniłem funkcje: magazyniera sprzętu, pięciokrotnie oboźnego zgrupowania oraz siedmiokrotnie kwatermistrza – zaopatrzeniowca. W ostatnich latach wspomagałem służbę medyczną Bazy Harcerska Polana w Strużnicy.

lm

hm. Leszek Margiel – Zastępca Szefa Bazy „Harcerska Polana” w Strużnicy. Główny zakres działania w Bazie: sprawy organizacyjno-techniczne i turystyka. Miłośnik dyscypliny i porządku.
W służbie instruktorskiej od 1970 roku. Instruktor Komendy Hufca ZHP Łódź-Polesie (kierownik Inspektoratu Drużyn Turystycznych, kierownik Referatu Turystyki, kierownik Referatu Organizacyjnego), przewodniczący Rady Hufca, przewodniczący Hufcowej Komisji Rewizyjnej, zastępca szczepowej Szczepu Starszoharcerskiego „Jędrusie”.
Turysta pieszy nizinny i górski (OTP PTTK mała złota, OTP PTTK „Za Wytrwałość”, GOT PTTK duża złota, GOT PTTK „Za Wytrwałość”). Związany ze Strużnicą od roku 1980, współautor koncepcji bazy obozowej i „opiekun sprzętu” bazy w latach 1982-1990.

pk

pwd. Paweł Kowski –